مجله بیپ تونز > بیپ تونز خبر > موسیقی ایران > آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره موسیقی فجر اعلام شد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

فراخوان ارسال آثار در بخش رقابتی و غیررقابتی سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر اول دی‌ماه به اتمام می‌رسد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی این دوره از جشنواره که ثبت نام آن از آبان ماه آغاز شده بود، اول دی ماه به پایان می رسد و این مهلت تمدید نمی شود.

فراخوان بخش رقابتی به صورت باکلام و بی‌کلام در بخش‌های موسیقی (دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی، تلفیقی، پاپ، معاصر و ارکسترال ایران، کودک)، ناشر برگزیده و فراخوان بخش غیر رقابتی بر اساس آیین نامه جشنواره با هدف شناسایی، ظرفیت سازی و حمایت از فعالیت های خلاقانه هنرمندان و گروه های موسیقی سراسر کشور با اولویت معیارهای هنری در هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم شده است.

گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای و صاحبان آثار براساس اعلام فراخوان بخش رقابتی و غیر رقابتی تا پایان وقت اداری چهارشنبه اول دی ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند بر اساس شرایط جشنواره در سایت جشنواره ثبت نام کرده یا به صورت حضوری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک، کوچه هانری کربن، پلاک ۱۸ طبقه سوم ارایه کنند.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر هم‌زمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش های رقابتی(جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می شود.

جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه همچنین نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *