مجله بیپ تونز > کافه بیپ تونز > ترین ها > آلبوم «سرزمین آواز» در ژانر کودک بر صدر جدول فروش دی ماه بیپ تونز
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

به گزارش روابط عمومی سایت بیپ تونز، پر‌فروش‌ترین آلبوم‌های دی ماه ۱۴۰۰ که در بازار موسیقی شنیده شده‌اند معرفی شد.

این آلبوم ها در ژانرهای کاملا گوناگون به بازار موسیقی معرفی شده و دارای بیشترین فروش در سایت بیپ تونز بوده است. اسامی آشنایی مانند کارن همایون فر در این یست به چشم می خورد و البته چند کار حوزه کودک که حسابی گُل کرده است.

  1. سرزمین آواز (موسیقی کودک)

آلبوم «سرزمین آواز» اثری است از بابک رجبی. این آلبوم با وجود انتشار در آخرین روزهای ماه دی توانسته در صدر جدول فروش بیپ تونز باشد.

این مجموعه برای آشنایی کودکان با موسیقی ایرانی، و با استفاده از هفت قصه موزیکال در هفت دستگاه اصلی موسیقی ساخته شده است. آهنگساز این آلبوم «بابک رجبی» است و اشعار و قصه‌هایش را «زهرا حق‌جویی» و بابک رجبی به همراه هم سروده‌اند. بابک رجبی درباره این آلبوم می‌نویسد: «در این اثر گوشه‌ها موسیقی تشکیل‌دهنده قصه‌ها هستند. در هر قصه اکثر گوشه‌ها را ابتدا به صورت آوازی با ریتم آزاد و بعد به‌صورت ترانه ضرباهنگ‌دار می‌شنویم. شخصیت اصلی هفت قصه به نام “آچاکاتورا” به دستگاه‌های مختلف می‌رود و گوشه‌ها را مکاشفه می‌کند.»
این آلبوم توسط نشر «آدمک» منتشر شده که تا کنون آلبوم‌های درخشانی در زمینه موسیقی کودک منتشر کرده‌اند. آلبوم سرزمین آواز با قیمت ۳۵ هزار تومان در بیپ تونز به فروش می رسد.

 

  1. در دریا (موسیقی کودک)

آلبوم «در دریا» شامل ۱۰ آهنگ باکلام شاد و کودکانه است با خوانندگی ماکان اشگواری و مستانه حکیمی و شعر و موسیقی این قطعات را مستانه حکیمی، هانیه نیرو، امیرعباس محمدی، نسترن کیمیاوی، مانی بیات، شهرزاد بهشتیان،ارغوان ملک‌محمدی، غزال بغدادی، محسن مصلحی‌زاده و فرزان فرنیا سروده و ساخته‌اند و این آلبوم هم کاری از گروه آدمک است. با ۳۵ هزار تومان این آلبوم از سایت بیپ تونز قابل خرید است.

 

  1. به وقت شام (موسیقی فیلم)

آلبوم به وقت شام اثری است با آهنگسازی «کارن همایونفر». این آلبوم شامل موسیقی متن فیلمی به همین نام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا است. کارن همایونفر که از آهنگسازان شناخته‌شدۀ فیلم و سریال است، پیش از این آثار متعددی منتشر کرده بود از جمله: موسیقی فیلم بادیگارد، گذشته، حال استمراری و همه این روزها. آلبوم به وقت شام شامل بیست‌ودو آهنگ بی‌کلام است و نوازندگان زیادی دارد که از میان آنها می‌توان به همایون رحیمیان، علی جعفری‌پویان، بردیا کیارس، میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و آرین قیطاسی اشاره کرد. به وقت شام با قیمت ۳۰ هزار تومان در سایت بیپ تونز عرضه شده است.

 

  1. در جنگل (موسیقی کودک)

“در جنگل” دومین آلبوم از مجموعه‌‌ آلبوم‌های شنیداری «کُجا» است. در این مجموعه تلاش شده تا هر بار، گزیده‌ای از ترانه‌ها پیرامون و متناسب با فضا و محیطی مشخص مثل مزرعه، دریا، جنگل و … گردآوری شود. آلبوم “در جنگل” شامل ۱۳ ترانه‌ است که ابتدا با کلام و از شماره‌ی۱۴ بدون کلام آورده شده است. در این آلبوم هم نسخه‌ی بدون کلام هر ترانه به منظور استفاده برای هم‌خوانی یا ساخت حرکت‌-بازی به صورت فردی یا گروهی تهیه شده و کاری از گروه آدمک است. این آلبوم با پرداخت ۳۵ هزار تومان از بیپ تونز قابل شنیدن است.

 

  1. زخم کاری (موسیقی فیلم)

آلبوم “زخم کاری” که هم‌اکنون رتبه نخست پرفروش‌ترین آلبوم‌های آذرماه سایت بیپ‌تونز را از آن خود کرده، موسیقی متن سریال زخم کاری محمدحسین مهدویان است با آهنگ‌سازی حبیب خزایی‌فر. حبیب خزایی‌فر پیش از این سریال‌های ممنوعه، شاهرگ و فیلم‌های سینمایی درخت گردو، شیشلیک، گشت ارشاد ۳،ایستاده در غبار، لاتاری، مدیترانه، ماجرای نیمروز و رد خون را در رزومه خود داشته و علاقه‌مندان می‌توانند آلبوم ، “زخم کاری” را با پرداخت ۳۵ هزار تومان خریداری و دانلود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *