مجله بیپ تونز > بیپ تونز خبر > موسیقی ایران > دوران پسا کرونا برای کنسرت های تهران فرا رسید؟
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بالاخره پس از هفته‌ها بلاتکلیفی در مورد برگزاری کنسرت‌های پایتخت، شنیده ها حاکی از این است که کنسرت خنده با حضور حسن ریوندی، اولین اجرای زنده دوران پساکرونایی در تهران خواهد بود.

اولین اجرا به حسن ریوندی رسید!

بلیت فروشی اولین کنسرت پسا کرونایی در حالی آغاز شده که نام حسن ریوندی کمدین به عنوان اولین هنرمند متقاضی برگزاری این اجراهای زنده در پایتخت در سامانه‌های فروش بلیت دیده می‌شود.

این کنسرت ساعت ۱۸ و ۲۲ روز پنجشنبه هجدهم آذرماه در قالب دو اجرا میزبان مخاطبان در تالار بزرگ وزارت کشور خواهد بود.

بر اساس آنچه در سامانه فروش بلیت این کنسرت برای برگزاری در سالن بزرگ وزارت کشور گنجانده شده کف قیمت بلیت ۷۰ و سقف آن ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده، قیمتی که برای کنسرت‌های گران قیمت حسن ریوندی در دوران پیش از کرونا هم به همین میزان بود و نشان دهنده رضایت سالن‌داران و برگزارکنندگان اجراهای زنده برای ثابت نگه داشتن قیمت بلیت در روزگار پساکرونایی است. قطعی بودن این تصمیم با مشخص شدن قیمت بلیت کنسرت دیگر خواننده‌ها مشخص خواهد شد.

آیا ظرفیت سالن ها صد در صد است؟

طبق آنچه در سامانه فروش بلیت این کنسرت منتشر شده، گویا هنوز موضوع فروش بلیت با ظرفیت ۱۰۰ درصدی سالن به قطعیت کامل نرسیده چرا که در ضمیمه بخش فروش بلیت این اجرای زنده نوشته شده: «بعد از خرید بلیت، ۲ عدد صندلی قبل و بعد جهت حفظ فاصله گذاری اجتماعی غیرفعال خواهد شد». این در حالی است که بر همین اساس همراه داشتن کارت واکسن، ماسک و دستکش حین ورود به سالن اجرا هم الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *