مجله بیپ تونز > بیپ تونز خبر > موسیقی ایران > کنسرت رضا صادقی در ترکیه چه زمانی برگزار می شود؟
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

تهیه‌کننده رضا صادقی، جزییات جدیدی از اولین اجرای زنده این خواننده در استانبول در دی ماه ۱۴۰۰ را بازگو کرد.

میلاد ماهان راد در نخستین اظهارنظر رسمی درباره این کنسرت استانبول رضا صادقی گفت: رضا صادقی سالهاست ازجمله پرکارترین خواننده‌های پاپ در ایران است. در حالی که وضعیت کنسرت‌های داخل ایران در ماه‌های گذشته پیچیدگی‌های خاصی داشت، پیشنهاد اجرای زنده رضا صادقی در استانبول پس از استقبال ایرانی‌ها از کنسرت‌های مختلف در ترکیه، مطرح شد. رضا صادقی هم با بررسی جوانب مختلف، اجرایی ویژه را برای این کنسرت در نظر گرفته است که در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ماه) همزمان با جشن شب کریسمس در سالن attila ilhan hall استانبول برگزار خواهد شد.

ماهان راد درباره حواشی برخی کنسرت‌های خارج از کشور و خروج میلیاردها تومان ارز از ایران برای حضور در این برنامه‌ها نیز توضیح داد: حدود دو سال است که موسیقی در ایران تعطیل شده و تلاش‌های مدیران فرهنگی برای شروع مجدد چرخه اجراها در کشور به دلایل مختلف به تعویق افتاده است. مخاطبان موسیقی هم به هر حال علایقی دارند و این موضوع در ماه‌های گذشته حواشی فراوانی را هم در پی داشته است. امیدوارم با روی کار آمدن مدیران جدید و اتفاقات مثبتی که در یکی دو هفته اخیر رخ داده، بار دیگر شاهد رونق گرفتن موسیقی و کنسرت در ایران با حفظ همه پروتکل‌های بهداشتی باشیم. به هر حال موسیقی در همه جای دنیا یک صنعت پولساز است و ضعف در اداره آن باعث سوءاستفاده بسیاری از برگزارکننده‌های خارج از ایران در قبال مخاطبان داخلی می‌شود و این خوشایند نیست. برای کنسرت رضا صادقی برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم تا این اجرا بتواند ویژگی‌ها و توانایی هنرمندان داخلی را در حضور رسانه‌های ترکیه بیشتر و بیشتر نمایان کند.

این فعال حوزه موسیقی در انتهای صحبت‌های خود نیز افزود: ما برای اولین بار در ایران شرایطی را مهیا کرده‌ایم که مخاطبان ایرانی در خارج از کشور بدون احتیاج به داشتن حساب داخل ایران، بتوانند از خارج از کشور نیز نسبت به تهیه بلیت این کنسرت اقدام نمایند.

بلیت فروشی کنسرت رضا صادقی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «لیما» که رکورد دار برگزاری کنسرت در خارج از کشور طی سال‌های اخیر بوده، به مدیریت میلاد ماهان راد در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ماه) همزمان با جشن شب کریسمس در سالن attila ilhan hallاستانبول برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این کنسرت از طریق سامانه «ایران کنسرت»، با امکان خرید از خارج و داخل کشور نیز مهیا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *